Görgülü PastanesiGörgülü Pastanesi

Görgülü Pastaneleri

Görgülü Pastanesi, yolculuğuna Ahmet Görgülü tarafından 1960 İstanbul'unda, Aksaray'da kurulan bir semt pastanesi olarak başladı; ve bu semt pastanesi kimliği bugüne uzanan her adımda onun bir parçası olmaya devam etti. Pastalarının tadı, servisinin kalitesi, mutfağının içtenliği ile gerçek bir İstanbul pastanesi olarak kendini göstermeyi başaran Görgülü, yıllar içerisinde hizmetlerini farklı şubeler ile şehrin dört bir ucuna taşımayı başardı. 

1970 senesinde Ahmet Görgülü ile çalışmaya başlayan Nebi Yüce, 1990 senesinde Kızıltoprak Görgülü şubesinin başına geçti. Bir süre sonra kurucu Ahmet Görgülü'den markanın Anadolu yakasındaki temsil bayrağını devralan Yüce, bugün Görgülü'nün Anadolu Yakası'ndaki beş şubesinin yöneticilerinden birisi. 

Görgülü mutfağının en bilindik lezzetlerinden birisi olan makaronun yapım eğitimini dünyaca ünlü temsilcisi Pierre Herme'den almış, ve bu ekolü Türkiye'ye tüm özeniyle taşımış olan Nebi Yüce, yönetim ekibi ile birlikte bugün Görgülü mutfağını ilk günkü ilkeleri, ve daha da lezzet, daha da sıcaklık dolu bir geleceğe olan inancıyla büyütmeye, güçlendirmeye ve güzelleştirmeye devam ediyor.Görgülü'de Neler Var

Kahvaltıdan Tatlıya...

Görgülü Pastanesi Anadolu yakasında adım adım büyüdü. Kızıltoprak, Erenköy, Göztepe, Ataşehir ve Çekmeköy'de açılan şubelerinde öncelikli olarak pasta ve pastane ürünlerinin yanı sıra gün boyu kahvaltı servisi de vermeye başladı.Görgülü aynı zamanda Kızıltoprak, Erenköy ve Çekmeköy'de dünya mutfağından seçilmiş bir menü ile yemek hizmeti de vermekte.

KAHVALTI

Günün en keyifli öğünü...

PASTA & TATLI

Tatlı mutluluklar...

CAFE

Günün her öğününde...

İster hızlı bir iş sabahı, ister kalabalık bir Pazar sofrası, ister sessiz bir haftasonu başlangıcı; kahvaltının yeri de, değeri de büyüktür Görgülü'de. Domatesin en tazesi, peynirin en lezzetlisi, ekmeğin en sıcağı; ama en önemlisi ise neşenin en güzeli asla eksik olmaz.

Kat kat kutlama pastaları, en sevdiklerinizle paylaşacağınız tatlılar, kahkahalarınıza eşlik etsin diye özenle hazırlanmış lezzetler... Tatlı yiyip tatlı konuşmaktan daha önemlisi var mı hayatta?

Her biri tadıyla, dokusuyla sizleri bir başka lezzet yolculuğuna çıkartacak olan çeşit çeşit yemekler, günün istediğiniz her saatinde, Görgülü kalitesiyle sizlerle buluşmak üzere şubelerimizde.

Yemek servisimiz Acıbadem, Erenköy, Çekmeköy ve Kızıltoprak şubelerimizde verilmektedir.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLUN
E-bültene kayıt olarak, yeni lezzetlerimizden ve kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun.